Skye Collection
Single Handle Bathroom Faucet
DSF-00BSH06
Reg: $395.80Sale $277.06
SKU: DSF-00BSH06
Categories: Collections, Plumbing Fixtures, Single Hole
Tag: Dakota Plumbing Products
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7.5 × 3 in |
| style | Single Handle |
| flow-rate | 1.5gpm @ 60psi |
| finish | Black & Gold, White & Gold, White & Rose Gold, Black & Chrome, White & Chrome |
| faucet-installation | 1 hole |
| includes | Push Pop-Up Drain with Overflow |
| faucet-type | Single Hole |
Related products
Sale!
Accessories
In stock
Sale!
Accessories
In stock
Fabricator Sinks
Reg: $371.80
In stock
Sale!
Fabricator Sinks
In stock
Sale!
Drains & Strainers
In stock
Sale!
Fabricator Sinks
In stock
Accessories
Reg: $131.80
In stock
Sale!
Fabricator Sinks
In stock









