Isabella Collection
Vessel Faucet
Resources
Dakota Faucet Installation
Reg: $359.80 – $399.80Price range: Reg: $359.80 through $399.80Sale $251.86 – $279.86Price range: Sale $251.86 through $279.86
Isabella Collection
Vessel Faucet
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 8.5 × 3 in |
| style | Single Handle, Vessel |
| flow-rate | 1.5gpm @ 60psi |
| finish | Brushed Nickel, Chrome, Matte Black, Oil Rubbed Bronze |
| faucet-installation | 1 hole, Vessel |
| includes | Push Pop-Up Drain (No Overflow) |
| faucet-type | Vessel |
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Accessories
In stock
Accessories
In stock
Accessories
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Bottom Grids
In stock