Resources
Dakota Faucet Installation
Reg: $263.80 – $307.80Price range: Reg: $263.80 through $307.80Sale $184.66 – $215.46Price range: Sale $184.66 through $215.46
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7.5 × 3 in |
| style | Single Handle |
| flow-rate | 1.5gpm @ 60psi |
| finish | Brushed Nickel, Chrome, Matte Black, Oil Rubbed Bronze |
| faucet-installation | 1 hole |
| includes | Push Pop-Up Drain with Overflow |
| faucet-type | Single Hole |
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock