Skye Collection
Single Handle Vessel Faucet
DSF-42BVE00
Reg: $307.80Sale $215.46
SKU: DSF-42BVE00
Categories: Collections, Plumbing Fixtures, Single Hole, Skye Collection, Vessel
Tag: Dakota Plumbing Products
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 8.5 × 3 in |
| style | Single Handle, Vessel |
| flow-rate | 1.5gpm @ 60psi |
| finish | Rose Gold, Brushed Nickel, Matte Black, Oil Rubbed Bronze |
| faucet-installation | 1 hole, Vessel |
| includes | Push Pop-Up Drain with Overflow |
| faucet-type | Vessel |
Related products
Sale!
Accessories
In stock
Sale!
Fabricator Sinks
In stock
Accessories
Reg: $131.80
In stock
Hammered Copper
Reg: $906.80
In stock
Sale!
Accessories
In stock
Sale!
Fabricator Sinks
In stock
Sale!
Fabricator Sinks
In stock
Sale!
Collections
In stock








