Resources
Dakota Faucet Installation
Reg: $211.80 – $243.80Price range: Reg: $211.80 through $243.80Sale $148.26 – $170.66Price range: Sale $148.26 through $170.66
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.25 × 13 × 3.25 in |
| style | 4 inch, Centerset, Two Handle |
| flow-rate | 1.2 gpm max @ 60 psi (California), 1.5 gpm max @ 60 psi (North America) |
| finish | Brushed Nickel, Chrome |
| faucet-installation | 2 holes |
| includes | Push Pop-Up Drain with Overflow |
| faucet-type | Centerset |
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Accessories
In stock
Accessories
In stock
Fabricator Sinks
In stock
Fabricator Sinks
In stock